Teleki és Fia Ingatlan Kft.

Elérhetőség
Teleki és Fia Ingatlan Kft.Irodánkról röviden
Anya és Fia az Ingatlan Piac berkeiben.
Hivatalos értékbecslés és adás-vételek lebonyolítása profi hitelezői és jogi háttérrel.
Keressenek minket bizalommal.
Üzenet elküldése
Ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 89
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 104nm, 51000000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 000 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 142 857 Є54 900 000 Ft
490 385 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 110nm, 89000000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 300 Є
809 091 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mikebuda, 120nm, 45900000 Ft
Mikebuda
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 128 571 Є
382 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 83nm, 76900000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 215 406 Є
926 506 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dánszentmiklós, Nincs megadva, 71nm, 68000000 Ft
Dánszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 190 476 Є65 000 000 Ft
957 746 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dánszentmiklós, Nincs megadva, 60nm, 58000000 Ft
Dánszentmiklós, Nincs megadva
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 162 465 Є55 000 000 Ft
966 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Albertirsa, Alberti, 43nm, 52900000 Ft
Albertirsa, Alberti
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 450 000 Ft
Kalkulált ár: 148 179 Є56 450 000 Ft
1 230 233 Ft/m2
Eladó Családi ház, Pilis, 56nm, 38900000 Ft
Pilis
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 964 Є
694 643 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 136nm, 99990000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 280 084 Є
735 221 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 76nm, 44900000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 770 Є
590 789 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 124nm, 98000000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 510 Є
790 323 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Alberti, 137nm, 59800000 Ft
Albertirsa, Alberti
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 167 507 Є
436 496 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Alberti, 137nm, 75900000 Ft
Albertirsa, Alberti
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 212 605 Є
554 015 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 30nm, 28900000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 900 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 952 Є31 900 000 Ft
963 333 Ft/m2
Eladó Tanya, Albertirsa, Irsa, 46nm, 29900000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 754 Є
29 900 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Irsa, 2nm, 22900000 Ft
Albertirsa, Irsa
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 64 146 Є
11 450 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Üllő, Nincs megadva, 155nm, 105000000 Ft
Üllő, Nincs megadva
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 105 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 294 118 Є125 000 000 Ft
677 419 Ft/m2
Eladó Családi ház, Pilis, 118nm, 63900000 Ft
Pilis
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 178 992 Є
541 525 Ft/m2
Eladó Családi ház, Albertirsa, Alberti, 20nm, 13500000 Ft
Albertirsa, Alberti
Kínálati ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 37 815 Є
675 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Pilis, 135nm, 87000000 Ft
Pilis
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 697 Є
644 444 Ft/m2